pirmas

Šešiasdešimtieji buvo neįtikėtinas pokario laikotarpis, kai jauni ir aktyvūs žmonės visomis priemonėmis bandė propaguoti taiką, meilę ir laisvę. Tai buvo tam tikras protestas kuris atsispindėjo to laikmečio interjere, įkvėpė neįprasto stiliaus susikūrimą.

867c4b17a66f5e6d22b0bccf7a9de547--golf-carts-vw-vans

Šešiasdešimtųjų retro stiliaus savybės:

x Neįprasto dizaino, aiškios formos baldai su poliruotais paviršiais;
x Grafiški piešiniai dekore, geometrinės formos tekstilėje, apmušaluose ir tapetuose;
x Medžiagos: chromas, stiklas, plastikas, mediena;
x Intensyvi ir iššaukianti ryškių spalvų paletė, taip pat neutralių ir ryškių atspalvių derinys vienu metu;
x Stacionarių ir kilnojamų baldų naudojimas interjere.

1.

Nėra sunku įnešti šešiasdešimtųjų dvasios į jūsų namų interjerą, net jei ne visi daiktai ir interjero detalės yra retro stiliaus. Nebūtina aklai laikytis visų šio stiliaus interjero kūrimo principų, galite naudoti kitų stilių elementus, įsigyti panašių baldų ir jų paviršius dekoruoti grafiškais akcentais.

2

Ryškios retro stiliaus spalvos

Šešiasdešimtųjų interjeras buvo įsidėmėtinas sprogstančiu spalvų deriniu. Tai visų pirma rodo, kad toks prieštaringas ir sudėtingas stilius tinka laisvai mąstantiems, nepriklausomiems ir linksmiems žmonėms.

1.6

Bet kurioje patalpoje galima naudoti akį traukiančius spalvų derinius; tačiau retro stilius labiausiai atsiskleidžia gyvenamuosiuose kambariuose, miegamuosiuose ir virtuvėse. Raudona, oranžinė, mėlyna, citrinos geltona, gelsvai žalia – šios spalvos puikiai dera šiame interjere, o balta ir juoda gali tapti puikiu fonu.

1.5

Galite patiesti akį traukiantį kilimą svečių kambaryje ir pastatyti porą fotelių su ryškiais apmušalais. Jei to nepakanka, galite dažyti sienas viena iš minėtų spalvų.
Jeigu nenorite perdažyti sienų, galima jas puošti spalvingais paveikslais ar plakatais su geometrinėmis figūromis.

1.2

Paprastos formos, ryškios spalvos kėdės gali pagyvinti retro stiliaus valgomojo kambario atmosferą. Čia labai tiktų plastikiniai baldai.

1.4

Retro stiliaus interjero pasirinkimas taip pat padės sutaupyti pinigų perkant originalius baldus. Jums tereikia lygaus paviršiaus medinių kėdžių, ryškių dažų medienai ir lako. Pastarojo nereikėtų pagailėti, nes būtent blizgumas ir sukurs reikiamą įspūdį.

4

Tuo metu virtuvėse buvo gana populiarus mėtinis atspalvis. Beje, jį galima naudoti bet kurių baldų fasaduose ar tik tam tikruose daiktuose (šaldytuve ar viryklėje). Kitos „intensyvios“ spalvos gali papildyti „mėtinę“ virtuvę, pvz. raudona, oranžinė, terakota grindims, durims ar sienoms.

metine

virtuve2

Linijų grynumas, formų aiškumas

Jei nuspręsite pasirinkti šešiasdešimtųjų stilių namų dekoravimui, turėtumėte atkreipti dėmesį į kompaktiškus daiktus su labai nedaug dekoro. Taigi, jūs turėtumėte įsigyti mažą kavos staliuką su ovalo, lašo ar stačiakampio formos stalviršiu. Bufetai, komodos turi būti lakoniški, ne aukštesni kaip 1,5 metro, su paprastais fasadais.

Minkšti baldai gali būti įvairių formų – griežti ir kampuoti, arba įmantrūs – gulbės kaklų formos. Tačiau medinės arba chromuotos kojos yra akcentas, būdingas beveik visiems daiktams ir gali priversti retro baldus atrodyti išskirtiniais.

3

1.3

6

„Senovės prabanga“ prekės:

Komoda pagaminta iš ypatingai tvirto ąžuolo medienos komoda. Ja sudaro keturi skyriai su lentynomis.

Komoda pagaminta iš ypatingai tvirto ąžuolo medienos komoda. Ja sudaro keturi skyriai su lentynomis.

Spalvoto stiklo taurės auksuotom kojelėm.

Spalvoto stiklo taurės auksuotom kojelėm.

Vazos

Keturios spalvoto stiklo amforos formos vazos.

Asimetrinio dizaino, trivietis minkštasuolis – kanapa.

Asimetrinio dizaino, trivietis minkštasuolis – kanapa.

šskirtinis Art deco stiliaus krėslas su nikeliuoto plieno porankiais, dirbtinės odos apmušalais.

šskirtinis Art deco stiliaus krėslas su nikeliuoto plieno porankiais, dirbtinės odos apmušalais.

paveikslas

Originalus, aliejiniais dažais ant drobės tapytas paveikslas.

Aliejus, drobė.

Aliejus, drobė.