Retro stiliaus medžiagos.

neeeee

Šešiasdešimtieji buvo pažangos metai, leidžiantys naudoti neįprastas medžiagas baldų gamyboje. Pavyzdžiui, iš plastiko pradėta gaminti kėdės, stalai, lempų gaubtai. Taigi verta paminėti, kad plastikiniai daiktai būtini retro interjerui.

nee

Šiam spalvingam stiliui būdinga chromuotos detalės – kėdžių ir stalų kojos, stalviršių rėmai, lempų stovai. Taip pat buvo gana populiaru, kad šie blizgantys elementai derėtų su mediniais stalviršiais, baldų kojomis ir fasadais.

neeeeeeee

Virtuvėje įvairiai išdėstytos keraminės grindų plytelės, buvo labai populiarios. Dažniausiai naudojami juodos ir baltos, raudonos ir baltos, geltonos ir baltos spalvų plytelių deriniai.

nedet

Priešingai, koridoriuose ir gyvenamosiose patalpose buvo eglutės rašto parketo grindys. Sienos buvo dažomos neutraliomis spalvomis, o kai kurios jų dalys paliekamos natūralaus mūro.

neparketas

Neįprastas dekoras: retro stiliaus širdis

Pagrindinė retro stiliaus patalpų idėja buvo sukurti jaukią ir šilta atmosferą, todėl žmonės bandė užpildyti namą neįprastais ir ryškiais daiktais bei didžiuliu knygų kiekiu (nes jaunimas buvo labai intelektualus).

neeeeeeeeeeee

Sieniniai, pastatomi šviestuvai ir stalinės lempos šio tipo interjere turėtų būti įmantresnių formų. Paprasto mechanizmo laikrodžiai baltu kvadratiniu paviršiumi ir juodu rėmu buvo privalomi kiekvieno namo elementai.

nedejau

Langai gali būti dekoruoti šviesiomis užuolaidomis, puoštomis geometrinėmis formomis ar ornamentais. Gražus, ryškus indas, taškuota ar languota staltiesė ir patalynės bei kilimai su geometriniu ornamentu puikiai tinka retro stiliaus dekorui.

neee

Suvenyrai, statulėlės, vazos ir grafinai turėtų būti išdėstyti atvirose lentynose, o gyvi augalai galėtų papuošti palangę.

0ba663a0bab9088569c86791903cfb9fad01d5fc

Pop-art

Šešiasdešimtųjų laikotarpis taip pat buvo žinomas dėl garsių dizainerių ir pop-art stiliaus menininkų. Vienas iš jų buvo Andy Warholas, kuris vaidino svarbų vaidmenį kuriant to laikmečio stilių. Jis sukūrė sensacingus meno kūrinius: garsenybių portretų reprodukcijas ir plakatus ,,reklamuojančius“ sriubą ir kečupą.

Šiuo metu neįmanoma įsivaizduoti šeštojo dešimtmečio be spalvingų Marilyn Monroe diptichų. Dėl to ryški, energinga pop-art grafika yra gana tinkamas akcentas retro stiliaus interjerui.

nedejau į

nedetas mikis

nedetas tikrai

Panašios prekės „Senovės prabanga“ internetinėje parduotuvėje: (norite apžiūrėti prekę? tada spauskite ant nuotraukos :))

Komoda

Komoda

Spalvoto stiklo taurės auksuotom kojelėm.

Spalvoto stiklo taurės auksuotom kojelėm.

Keturios spalvoto stiklo vazos.

Keturios spalvoto stiklo vazos.

Minkštasuolis

Minkštasuolis

Išskirtinis Art deco stiliaus krėslas su nikeliuoto plieno porankiais, dirbtinės odos apmušalais.

Išskirtinis Art deco stiliaus krėslas su nikeliuoto plieno porankiais, dirbtinės odos apmušalais.

Paveikslas. Aliejus, drobė.

Paveikslas. Aliejus, drobė.

sviestuvas

Šviestuvas apvaliu stikliniu gaubtu.