1. Tradicinis dekoravimas

1.2

1.1

1

Daugelyje namų svetainė yra veiksmo centras visą Kalėdinių atostogų metą. Čia puošiama eglutė, čia įteikiamos dovanos, ir čia visą šventinį laikotarpį susirenka šeima ir draugai. Nepaisant to ar jūsų stilius yra tradicinis, šiuolaikiškas ar kažkas tarp vieno ir kito, per šventes, svetainė visuomet turėtų švytėti kokybiškais papuošimais.

2.Skandinaviško stiliaus Kalėdos

2.2

2

2.1

Skandinaviškas stilius yra žinomas dėl lengvumo ir erdvumo, tačiau šie pavyzdžiai parodo, kaip stilingai tokiame interjere gali atrodyti Kalėdos. Pridėjus šiek tiek raudonos, žalios ir baltos spalvos (taip taip, dar baltos) , paprastas, Šiaurės įkvėptas kambarys pavirs Kalėdų stebuklų šalimi.

3. Linksmi Kalėdiniai vainikai

3

3.1

3.2

Vainikai dažniausiai yra kabinami ant lauko durų, tačiau paeksperimentavę, ir juos panaudoję netikėčiausiose vietose – neprašausite. Jei ketinate tai išbandyti ir pakabinti kelis vainikus kambaryje, keiskite jų dydžius, kad sukurtumėte pusiausvyrą ir nebūtų ,,tarpusavio konkurencijos“.

4. Kalėdinės dekoracijos klasikiniame interjere

4

4.1

4.2

4.3

4.4

Kalėdos yra pati didžiausia šventė, minima nuo senų laikų, tad ir jų papuošimai senoviško stiliaus namuose atrodo nuostabiai. Medžiu apkaltos sienos, didelis židinys, antikvariniai baldai – puikus, papildantis fonas Kalėdinei eglutei.

5. Baltų Kalėdų sapnas

5

5.1

5.2

5.3

5.4

Jei svajojate apie baltas, apsnigtas Kalėdas, kodėl jų nesusikūrus svetainėje? Nors baltos spalvos kambariai patinka ne visiems, tačiau jie gali spindėti ir žiburiuoti nuo daugybės žvakių, ar židinyje spragsinčios ugnies, kas suteiks šilumos ir jaukumo. Tai tik įrodo, – jums nereikia namų perkrauti spalvomis, kad patektumėte į Kalėdinį sapną.

6. Žaisminga atostogų spalvų paletė

6

6.1

6.2

6.3

6.4

6.5

Nėra taisyklių, pagal kurias nustatoma, kad atostogų metu turite ,,būti“ tam tikroje spalvų paletėje. Tiesą sakant, puikus laikas žaisti su spalva! Eglutė, apsupta citrininių, ryškiai rausvos spalvos ir tamsiai geltonos spalvos žaisliukų, traukia prie savęs ,,gerą energiją“ . Nors tai gali būti šiek tiek neįprasta, neįmanoma būti nelaimingam tokiame kambaryje!