Židinys visada traukia dėmesį ir yra kambario širdis. Sprendimai susiję su židinio apvadu ar židinio sienelės dekoravimu gali nulemti visą bendrą kambario vaizdą. Pasirinktas stilius, minimalistinis, šiuolaikinis ar klasikinis gali atskleisti namų šeimininkų pomėgius ir patirtį.

2

Londone esančiuose namuose židinio apdailai pasirinktas marmuras. Virš židinio pakabintas labai gražus juodas veidrodis, kuris labai išryškėja šviesiame marmuro fone ir tampa akcentu. Iš židinio šonų kaba du abstrakčios tapybos kūriniai.

3

Šiuose 19 amžiuje, Anglijoje, pastatytuose namuose židinio sienelei nudažyti pasirinkta balta ir juoda (Onikso) spalva. Iš Belgijos atgabentas senovinis pušinis stalas. Smėlio spalvos medžiaga aptrauktas antikvarinis suoliukas ir dvisėdis prie stalo. Drąsus išradingumas – nuardytas antikvarinis krėslas prie lango.

4

Šioje svetainėje židinio apvadas šiek tiek šviesesnis, nei siena ir papuoštas meniškais liejiniais. Vis dėlto pagrindiniu sienos akcentu tampa 1950 metų konsolės iš Italijos.

5

Užmiesčio vilai tinka masyvus akmeninis židinio apvadas. Virš apvado kabo ryškus peizažas. Židinį įrėmina du dideli langai papuošti dryžuotomis grindis siekiančiomis užuolaidomis.

6

Šiame Amerikoje esančiame vasarnamyje, židinio apdailai pasirinkti juodai glazūruoti kokliai. Sienos nudažytos švelnia pilka spalva. Židinį rėmina žemos knygų lentynos, bei daug paveikslų ir nuotraukų.

7

Ši svetainė dekoruota dizainerio Ernest de la Torre, Niujorke. Židinio apvadas Jurgio stiliumi (Jurgių stilius. Laikotarpis anglų architektūroje ir taikomojoje dekoratyvinėje dailėje nuo Jurgio I iki Jurgio IV valdymo. Šiuo periodu gyvavo rokokas ir neoklasicizmas.) Virš židinio kaba įspūdingas Ross Bleckner tapybos darbas. Sienos padengtos vaškuotu tinku, grindims pasirinktas Indiškas smėlio akmuo. Taip pat kambario gale matyti , Belgijoje įsigyta spinta (19 amžius).

8

Klasikinio stiliaus, užmiesčio vilos, virtuvės židinys. Pilko marmuro apvadas židinyje kartojasi virtuvės saloje ir kriauklėje taip apjungdamas visą kambarį. Virš židinio kabo 1930 metų Bea Evan paveiksliukai.

9

JAV, Konektikute esančiuose namuose židinyje matyti atidengtos molinės plytos. Medinis židinio apvadas nudažytas švelnia pasteline spalva. Visame kambaryje žaidžiama pastelinėmis spalvomis ir švelniais tonais. Taip sukuriant, egzotišką Viduržemio jūros salynų nuotaiką.

10

Dizainerio ir menininko Christian Astuguevieille namuose, Prancūzijoje, įspūdingas drožinėtas miegamojo židinio apvadas. Kambarys apstatytas šeimininko kurtomis skulptūromis.

11

Ibizos salos pakrantėje esančiame name, kuklus ir jaukus židinio apvadas. Kambaryje vyrauja natūralios žemės spalvos.

12

Šis Buenos Airėse esantis butas buvo dekoruotas Maison Jansen dekoravimo firmos 1930 metais. Židinio apvadui pasirinktas marmuras, o virš židinio pakabintas didelis antikvarinis veidrodis. Bute naudojama daug vintažiniu ir antikvarinių baldų. Antikvarinis šviestuvas ir 18 amžiaus Gustaviano stiliaus kėdės (Gustaviano stilius gimė Švedijoje apie 1780-uosius metus), apvalus kokteilių staliukas ir lempa židiniui iš kairės sukurti Jean Royère (1950 metais) ir keletas senovinių paveikslų.

13

Čikagoje esančio buto miegamajo židinys yra vintažinis (1930 metų), nes šeimininkai jį įsigijo antikvariate Londone.

14

Niujorke esančiame bute pasirinkta medinė židinio apdaila. Išskiriant balto marmuro apvadą aplink pakurą. Šis kambarys naudojamas kaip biblioteka, todėl pastatytos aukštos knygų lentynos. Virš židinio pakabinta Maurizio Cattelan skulptūra ir Elizabeth Peyton piešiniai.

15

Šis akmeninis, Niujorke esantis įspūdingas židinys atima žadą. Itališkas antikvarinis suolas apklotas rankų darbo marokietiškais audiniais. Židinio apvadas yra pagamintas iš kalkakmenio Florencijoje ir mena 16 amžių, kaip ir metalinės žvakidės.

1

Kalifornijoje esančiuose namuose pasirinktas klasicistinis juodas ir šviesaus marmuro apvadas. Virš židinio pakabintas antikvarinis veidrodis iš Indijos. Priešais židinį 1950 metų Daniško dizaino krėslai. Įdomus antikvarinis staliukas (nuotraukos apačioje) pagamintas iš Japoniškos ryžių dėžės.

„Senovės prabanga“ prekės susijusios su straipsniu: (norėdami apžiūrėti prekes spauskite ant nuotraukos)

Krėslas 35€

Krėslas 35€

Šviestuvas 217€

Šviestuvas 217€

Svetainės komplektas 2 300€ Baroko stiliaus svetainės baldų komplektas 3+1+1.

Svetainės komplektas 2 300€
Baroko stiliaus svetainės baldų komplektas 3+1+1.

Minkštasuolis 350€ Sofos medinė dalis dengta riešuto lukštu.

Minkštasuolis
350€
Sofos medinė dalis dengta riešuto lukštu.

Antikvarinė knygų spinta 2 400€

Antikvarinė knygų spinta
2 400€