12

Daugelis žmonių žavisi šiuolaikiškomis, moderniomis ir kartais net ypač steriliomis virtuvėmis, kuriose dominuoja tikslios, švarios linijos ir minimalistiškos formos. Tačiau yra žmonių kurie labiau žavisi tradiciškesnio ,švelnesnio, šiltesnio stiliaus interjeru, todėl net ir modernią virtuvę apstato antikvariniais baldais, indais, ar meno kūriniais. Virtuvė taip pat kaip ir kiti kambariai prisideda nuo harmoningos namų visumos. Tai erdvė kurioje praleidžiame bene daugiausiai laiko, todėl ir ją dekoruojant teks skirti nemažai dėmesio.

1

Vintažinė indauja ar komoda labai tinka ir dera prie modernios virtuvės salos arba šiuolaikiškų plytelių. Šie atrodo skirtingi laikmečiai sudaro labai malonų akiai kontrastą.

2

Kodėl nepanaudojus vintažinio kaimiško stalo ar komodos kaip virtuvės salos? Toks baldas galėtu pasitarnauti kaip papildomas gaminimo paviršius ar vieta užkandžiams per šventę. Juk vis tiek visi galiausiai susirenkame virtuvėje, todėl būtu logiška turėti papildomą erdvę visiems susėsti.

3

Štai virtuvės pavyzdys, kurioje suderinta moderni technika su vintažiniais baldais. Du stalai žaismingai sustumti ir taip sukurta papildoma vieta gaminimui ir daiktų laikymui.

4

Moderniose virtuvėse vis dažniau galime pastebėti pakabinamas vintažines spinteles. Tokios medinės spintelės suteikia ne tik jaukumo, bet ir papildomos vietos keliems daiktams.

5

Medinė indauja sudaro įdomų kontrastą su nerūdijančio plieno lentynomis.

6

Dar vienas įspūdingo vintažinio stalo kaip virtuvės „salos“ pavyzdys.

7

Graži vintažinė spintelė gali „karūnuoti“ Jūsų modernią virtuvę.

8

Antikvarinė indauja ar spintelė moderniai virtuvei suteikia „tradiciškumo“ jausmą. Toks stilius mėgstantiems modernumą leidžia pamilti antikvarinius baldus ir atvirkščiai, mėgstantiems romantišką senovės nuotaiką padeda tą jausmą perkelti į šiuolaikišką gyvenimo ritmą.

16

15

14

13

11

10

Keletas antikvarinių ir vintažinių baldų pasiūlymų iš „Senovės prabangos“ asortimento Jūsų virtuvei:(norėdami peržiūrėti prekę spauskite ant nuotraukos)

Komodėlė 180€

Komodėlė 180€

Antikvarinis restauruotas riešutmedžio stalas 1400€

Antikvarinis restauruotas riešutmedžio stalas
1400€

Stalas 120€

Stalas 120€

Bufetas 980€

Bufetas 980€

Indauja 550€

Indauja 550€

Pakabinama spintelė 150€

Pakabinama spintelė 150€

Pakabinama spintelė 55€

Pakabinama spintelė 55€