pati pirma

Pavasaris yra pats tas laikas pasisemti įkvėpimo ir suteikti savo stalui naują, šiuolaikišką išvaizdą su geriausiomis stalo apstatymo idėjomis. Ir visiškai nesvarbu, ar stalą puošiate tik ypatingomis progomis (pvz., gimtadienis, Velykos, Kalėdos), ar kiekvieną dieną pietaujate ir vakarieniaujate kaip karaliai.

Nuostabiai serviruoti galima ne tik stalą, tam puikiai tiks ir virtuvės sala prie kurios esate įpratę valgyti greitus pirmadienio pusryčius, staliukas lauke, kavos staliukas svetainėje, o gal tiesiog pledas patiestas parke ant žolės. Juk gražiai valgyti galime visur!

12

Kasdieninis džiaugsmas

Spontaniškai derinkite spalvas, raštus ir neįprastus radinius, kuriuos norėjote išbandyti. Kasdieninės šeimos vakarienės yra geriausias laikas ir vieta serviravimo bandymams ir eksperimentams.

2

Puošnūs ir spindintys tonai

Pasirinkite puošnius ir spindinčius atspalvius, kurie harmoningai subalansuotu geometrinius elementus. Šioje kompozicijoje stebėtinai atsiskleidžia grafiškais juodai-baltais dryžiais dekoruotos lėkštės, jos suteikia judesio ir gyvumo.

3

Maišykite ir derinkite

Serviravimas, tai kaip svečių sąrašo sudarymas: įvairovė yra geriausias sprendimas. Išbandykite raštuotas staltieses, palmių lapų formos lėkštes, mažus pintus krepšelius, taip sluoksnis po sluoksnio sukurdami įdomią ir stebinančią kompoziciją.

pvz3

PVZ 4

Balta ant baltos

Naudojant to paties atspalvio medžiagas sukuriamas sodrus ir darnus bendras vaizdas. Baltos gėlės, balti indeliai ir balta staltiesė, visos šios atskiros serviravimo dalys papildo viena kitą, sukurdamos šviesios pojūtį.

5

pvz5

Rudeninės gėlės

Pakeiskite vasaros nuotaikas į rudenines, kai tik pajusite keičiantis orą. Atskleiskite paskutinį ugninį gėlių žydėjimą ant savo stalo. Rudens spalvos sprogs ant mėlynos ar baltos staltiesės. Tegu jūsų stalas tampa gyvas, atskleidžiant metų laikus.

6

Natūralus įkvėpimas

Sukurkite žalią sodą ant savo stalo, tegu svečiai pasijunta esantys natūralios gamtos apsuptyje, purškiant švelniam lietui tarp šiltų saulės spindulių.

7

Tarp tonos raštų

Įmantri erdvė reikalauja spalvingo stalo. Šiame kambaryje panaudotas Marokietiškų raštų sienos tapetas, prie kurio derinasi raštuoti indai ir medžiagos. Dažnai kambario interjeras ar detalės gali pasiūlyti serviravimo idėją.

8

Tropikų saulė

Papuoškite stalą stilizuotais teminiais indais, kurie atskleistu tam tikrą temą. Prie šio stalo tarp ananasų ir palmių, svečiai tikrai turėjo pajausti pučiant šiltą tropinį vėją.

15

Užkerėtas sodas

Šakotos žvakės, daugybė augalų ir gamtos įkvėptas porcelianas tikrai suteiks stalui gyvybės.

pvz1

pvz6

pvz8

Antikvariniai radiniai

Prieš perkant naujus indus ar kitas stalo puošmenas visuomet pasidairykite antikvariatuose, kur galite aptikti originalių ir retų daiktų. Dizaineriai priduria – svečiams tokie indai visuomet padaro didelį įspūdį.

Prekės susijusios su straipsniu „Senovės prabanga“ parduotuvėje: (Norėdami apžiūrėti prekę, spauskite ant nuotraukos.)

Spalvoto stiklo taurės 18 vnt. 150€

Spalvoto stiklo taurės 18 vnt. 150€

Pietų servizas 101,37€

Pietų servizas
101,37€

Pietų servizas ,,Senosios Britanijos Pilys“ 434,43€ Servizą sudaro 53 dalys.

Pietų servizas ,,Senosios Britanijos Pilys“
434,43€
Servizą sudaro 53 dalys.

Sidabruota metalinė žvakidė 50€

Sidabruota metalinė žvakidė
50€

Metalinis sidabruotas ąsotėlis dekoruotas žemuogėmis 50€

Metalinis sidabruotas ąsotėlis dekoruotas žemuogėmis
50€

Šaukšteliai puošti vynuogėmis, sidabruoti 12 vnt. 24€

Šaukšteliai puošti vynuogėmis, sidabruoti 12 vnt.
24€