9

Dizaineris: Ken Fulk

„Aš visada buvau Wes Anderson gerbėjas. Jo kino filmai yra tarsi „iš naujo įsivaizduoti“ , hiper-realistiškai pavaizduotos vietos kurios egzistuoja tik mūsų atmintyje. Štai tokią nuotaiką bandžiau sukurti šiame nepaprastame 240 hektarų sklype su ferma, vynuogynu ir natūraliu ežeru Sonomos slėnyje, Kalifornijoje, JAV.„

2

1.Namelis laivui prie nuosavo natūralaus ežero.

„Aš gyvenu San Franciske, kur dirbu su daugybe įdomių žmonių iš technologijų pasaulio. Tarp jų kartais pasitaiko svajotojų kurie užsimano Japoniško arbatos namelio, koubojiško baro, ar viešbučio vestibiulio savo namuose…“

3

2.Ąžuolų paunksmėje einame mediniu tiltu link paradinių namo durų.

Visos šios nuosavybės kertinis akmuo yra keturių aukštų namas šalia ežero, kuris buvo įrengtas patogumui poros kuri dirba technologijų srityje ir yra filantropai, bei jų trim vaikams ir begalinei miniai svečių ir draugų. Šio namo įrengimas buvo įkvėptas nuostabių Šiaurinės Kalifornijos Viktorijos kurortų idėjos, kur žmonės atvykdavo pailsėti ir atsipalaiduoti.

4

3.Bibliotekoje stovi du nuostabūs Harvey Probber krėslai (Amerikos baldų dizaineris, gyvenęs 1922-2003 metais), bei 1910 metų itališkas šviestuvas.

5

4.Įeinant į namus pakliūname į mėlyną kambarį, kurio funkcija tarsi viešbučio vestibiulio su antikvariniais odiniais krėslais, antikvariniu bronziniu kokteilių staliuku, bei kilimu.

6

5. Virtuvėje šalia marmuriniu stalviršiu matome antikvarines baro kėdes, bei senovinius paveikslus.

„Virtuvės dizainas įkvėptas britų televizijos serialo „Dountono abatija“. Viskas turi būti erdvu, didinga ir funkcionalu „

7

6.Šeimininkų miegamajame stovi vintažinė sofa, bei kokteilių staliukas. Taip pat, antikvarinis kilimas, krėslas, bei šviestuvas. Sienas ištapė dailininkas Rafael Arana.

1

7.Iš kiniška mėlyna nudažyto „viešbučio laukiamojo“ pakliūname tiesiai į dviejų aukštų kaubojų ir vesternų laikų “salooną-barą“. Kuriame atsirėmus į antro aukšto turėklus, galbūt gurkšnojant kokteilį, galima stebėti visą šurmulį pirmajame aukšte kur stovi didelis antikvarinis stalas, bei Edward J Wormley sofa (Amerikiečių modernių baldų dizaineris, gyvenęs 1907-1995 metais). Prireikus, vakarėlio metu, iš lubų gali nusileisti milžiniškas disco rutulys… Koks būtu Jūsų fantazijų namas?