3a

Interjero dizainerės Wendy Nicholls bute, Londone, atsiskleidžia 40 metų darbo patirtis ir nuostabus šios moters kūrybiškumas.

2a

Abstraktus paveikslas centriniame prieškambaryje, dailininkas Ramon Hernandez.

3a

Kerintis, 18 amžiaus, kilmingo berniuko portretas pakabintas virš Viktorijos laikų židinio, tampa svetainės karūna. Grizailės technika (monochrominė pilkos spalvos tapybos technika) ištapytos sienos. Ar pastebite, skirtingus raudonos spalvos akcentus visame kambaryje: kavos staliukas, berniuko rūbai, orchidėjos žiedai, raudonos dėmės abstrakčiame paveiksle… nuostabu…

4a

Po svetainę išdėlioti įvairaus stiliaus jaukūs ir įdomūs krėslai. Svetainė sujungta iš dviejų kambarių, tarp jų palikus platų įėjimą. Kitoje svetainės pusėje, virš antrojo svetainės židinio, kabo ano kilmingo berniuko sesers portretas, taip labai simboliškai apjungiant dvi svetainės dalis. Ypač dailus antikvarinis valgomojo stalas, apsuptas elegantiškų kėdžių. Svetainėje, toliau panaudojami nedideli raudoni akcentai, kaip raudonas staliukas šalia krėslo.

5a

Virtuvėje labiau jaučiamas modernumas, negu kituose apartamentų kambariuose, panaudojant tik kelias senovines interjero detales.

6a

Vertikalias sienų apdailos linijas harmonizuoja, natūralių ir klasikinių formų, apvalūs paveikslėlių rėmeliai.

7a

Gaivinančiai žalią spalvą į prieškambarį įneša abstraktus meno kūrinys. Buto savininkė ilgus metus kolekcionuoja ne tik antikvarinius baldus ir interjero detales, bet ir modernius meno kūrinius.

8a

Motyvą vonios tapetams buto šeimininkė pasirinko iš Persiško stiliaus raštų.

9a

Miegamajame dar vienas židinys, subtiliai dryžuotų tapetų fone, pakabintas ovalus veidrodis.

10a

Šeimininkės miegamojo spalvų paletė švelni ir raminanti. Šalia lovos pastatytas dailus krėslas ir elegantiškas staliukas sukuria dar vieną jaukią vietą prisėsti.

11a

Darbo kambaryje pakabintas 19 amžiaus itališkas veidrodis, bei pastatytos kėdės iš seno prancūziško restoranėlio.