ab 1

Šis interjeras yra puikus pavyzdys, kai pasitelkiant modernumą, bei klasiką, sukuriama kai kas ypatingo.

ab 2

Svetainėje panaudota daugybė tekstilės gaminių skirtingais raštais , bei tekstūromis. Viena sofa apvilkta raudonu medvilnės aksomu, kita geometriniais kiniškais raštais puoštu gobelenu, priešais židinį patiestas jaukus pasišiaušęs kilimas. Klasicistinio stiliaus židinio apdaila pirkta antikvariate. Ant sienų pakabintos įrėmintos nuotraukos, reprodukcijos, piešiniai ir tapybos darbai, tai interjerui suteikia žaismingumo ir atpalaiduojančią nuotaiką.

ab 3

Žaismingas dizainerės požiūris į sienų puošybą paveikslais, nuotraukomis ir piešiniais.

ab 4

Svetainėje stovi du krėslai, paveldėti iš šeimininkės prosenelių, skiriantys svetainės ir valgomojo erdves. Abudu baldai apvilkti skirtingais gobelenais. Visame interjere naudojama daugybė nuostabių medžiagų.

ab 5

Pora žingsnių iš virtuvės veda į valgomojo erdvę. Sienoms parinkta švelni rožinė spalva, kontrastuojanti su geltona oda aptrauktomis kėdėmis. Akį traukiantis solidus medžio masyvo antikvarinis stalas, elegantiška komoda, bei krištolinis šviestuvas. Valgomojo interjerą puošia Bill Mauldin piešinys.

ab 6

Erdvės pojūtis sukurtas, panaikinant visas sienas, skiriančias virtuvę, valgomąjį, bei svetainę. Iš valgomojo pusės, virtuvė tarsi ir nepastebima, tačiau lengvai pasiekiama.

ab 7

Virtuvėje vyrauja mėlyna ir balta spalvos. Tobulas balansas tarp modernaus ir užmiesčio stilių. Sienos išklijuotos plytelėmis, tai praktiška ir puiki alternatyva marmurui.

ab 8

Vonios sienos dengtos vertikaliomis, bei horizontaliomis lentelėmis, kurios nudažytos gilia žalia spalva.

ab 9

Dalis vonios kambario sienos dekoruota augaliniais motyvais. Į vintažinę konsolę integruota kriauklė.

ab 10

Harmoningai dekoruotas šeimininkų miegamasis.

ab 11

Miegamajame stovi daili antikvarinė komoda, švelniai kontrastuojanti su moderniais paveikslais.

ab 12

Svečių miegamajame pastatyta nuostabi antikvarinė lova ir rytietiškas staliukas. Atkreipkite dėmesį, kiek skirtingų tekstilės medžiagų, baldų ir interjero detalių panaudota dekoruojant šį butą… tai interjerą paverčia tikru meno kūriniu…

Daugiau įkvepiančių straipsnių rasite tinklaraštyje.

Kviečiame apsilankyti antikvarinių baldų parduotuvėje „Senovės prabanga“
Bendros nuotraukos 14