1q

Imogen Tailor, daugybę metų dirbusi garsiojoje dizaino firmoje Sibyl Colefax & John Fowler, kaip interjero dizainerė, bei padariusi nuostabią karjerą, 76 metų išėjo į pensiją ir nusprendė susikurti tobulus namus viduramžius menančiame Burgundijos kaimelyje, Prancūzijoje.

2q

Valgomojo sujungto su virtuve sienos nudažytos švelnia abrikoso spalva, naudojant natūralius kalkinius dažus. Ant sienos sukabintos lėkštės yra draugų dovana. Kaimišką stalą supa 19 amžiaus angliškos kėdės su pagalvėlėmis. Ieškodama idėjų savo namų interjerui, Imogen Tailor, apvažiavo apylinkes fotografuodama vietinių namų eksterjerus ir interjerus. Savo namų palėpėje, šeimininkė, rado seniau šiose Burgundijos vietose gamintų terakotos plytelių, kurias pamaišiusi su pirktomis antikvarinėmis, išklijavo virtuvės grindis.

3q

Imogen įsimylėjo šį namą vien tik pamačiusi šį kambarį, kurį įrengė kaip savo svetainę. Aukštos lubos, medinės sijos, akmeninės grindys ir didelis atviras židinys, tai yra tikra prancūziško provanso architektūra. Tapytoja Lucinda Oakes ant medinio skydo nutapė herbą naudodama „trompe l’oeil“ techniką ir pakabino ant nuožulnios židinio sienelės, šios technikos dėka piešiniai nupiešti ant plokščio paviršiaus, atrodo ne plokšti, o skulptūriški.

4q

Šalia jaukaus šiuolaikiško minkšto svetainės komplekto, dera 19 amžiaus vokiška komoda, kurios kojelės išdrožinėtos kaip naguotos gyvūno letenos. Aukščiau komodos japoniškos keramikos gaidžių skulptūrėlės patupdytos ant auksuotų bra lentynėlių, viena antikvarinė, o kita naujai išlieta kopija.

5q

6q

7q

8q

Visa svetainė apstatyta įvairių stilių ir laikmečių baldais ir interjero detalėmis. Pavyzdžiui, šis art deco stalas su kėdėmis šalia klasikinės antikvarinės spintos.

9q

Prancūziškas 18 amžiaus „bergère“ krėslas, apvilkatas adata siuvinėtu gobelenu. Vietinio staliaus pagamintos klasikinio stiliaus medinės durys.

10q

11q

Darbo kambaryje pastatytas antikvarinis rašomasis stalas, prie kurio interjero dizainerė Imogen Taylor dirbo pastaruosius 30 metų. Rankomis siuvinėtas kilimas iš Lisabonos, Portugalijos sostinės. Dera prie žalsvu velveto gobelenu apvilkto krėslo.

12q

13q

14q

Nuostabūs palėpėje esančio miegamojo balkiai buvo palikti atidengti, o sienos nutinkuotos natūraliu gipsiniu tinku ir nudažytos kalkiniais dažais. Pačios namų šeimininkės sukurtas baldakimas lovai ir kelios 18 amžiaus antikvarinės kėdės. Dėl sisalio kiliminės dangos, kuri pinta iš natūralaus meksikinų agavų pluošto, kambarys tampa ypač jaukus.

16q

Šeimininkės miegamojo sienos išklijuotos prancūziškais „toile“ tapetais, kuriuose vaizduojamos idiliškos provanso scenos. Šalia lovos stovi prabangus sekreteras marmuriniu viršumi. Iš miegamojo galima iškart išeiti į nuostabų, gėlių kvapų ir paukščių čiulbesio pripildyta sodą..

17q

20q

18q

19q

21q

22q

Kviečiame apsilankyti mūsų antikvarinių baldų parduotuvėje „Senovės prabanga“

23q