Di Carcasi šeimos namai reprezentuoja rafinuotą skonį. Šarlotė ir Aleksas yra kolekcionieriai ir originalios asmenybės, turinčios išskirtinį požiūrį į interjero kūrimą. Kasdieniškumas su šiek tiek bohemiškumo ir ekscentriškumo. Tuo galite įsitikinti Alekso antikvarinių baldų parduotuvėje, kurioje pamatysite Delfto vazas pastatytas šalia ispaniškos majolikos keramikos ir 18 amžiaus Qajar keramikines plyteles iš įvairių privačių kolekcijų Europoje. Šeimininkai savo namų interjerą sukūrė remdamiesi eklektikos principais. Tai yra maišydami tarpusavyje skirtingus stilius ir idėjas.

1f

Svetainės sienoms parinkta rožinė spalva. Kambaryje dominuoja, virš židinio pakabintas, 18 amžiuje nutapytas, Indijos didiko portretas. Minkštiems baldams parinkta paprasta, tačiau klasikinė medvilnė, išausta įvairiais raštais. Namuose derinami klasikinis europietiškas stilius su rytietišku stiliumi.

3f

Svetainėje ant 18 amžiaus itališko krėslo eksponuojama indiška miniatiūra.

4f

Netoliese stovi rankomis ištapytas sekreteras iš šiaurės Italijos, pagamintas 18 amžiuje. Augaliniai motyvai tiesiog nuostabūs.

5f

Jaukaus ir šilto valgomojo sienos dekoruotos originaliais 18 amžiaus sienų paneliais. Riešutmedžio kėdės iš Anglijos, 18 amžius.

6f

Labai įdomi interjero detalė yra 18 amžiaus grafikos darbas iš Anglijos, vaizduojantis dvi damas pasipuošusias perdėtai aukštais perukais su ekstravagantiškomis plunksnomis viršuje.

7f

Tame pačiame valgomajame, pakabintas Alekso senelio Francesco Paternò Castello di Carcaci portretas, nutapytas Florencijoje 1925 metais. Šalia esančioje nišoje, įrengtose lentynose, išstatytos mėlynai dekoruotos porceliano vazos, Qajar plytelės ir 1920 metų Itališko sidabro lėkščių kolekcija.

8f

Svetainėje pamatysite ypatingą meno kūrinį, tai 1520 metais nutapytas paveikslas, vaizduojantis Dzeusą, Venerą ir Kupidoną, šalia pakabinti 18 amžiaus grafikos darbai su to laikmečio sodų piešiniais. Ant medvilne apvilktos sofos miega Graikijos Patmos saloje rastas benamis šuniukas.

9f

Namų šeimininko Alekso močiutės portretas nutapytas dailininko John da Costa, 1915 metais. Turkiškas staliukas šalia fotelio interjerui suteikia egzotikos.

10f

Mėlynai dekoruotos 18 ir 19 amžiaus vazos, pastatytos priešais šilkinio paveikslo fragmentą, kuris buvo nuaustas Prancūzijos karaliaus Liudviko XV, garsiam karo vadui Maréchal de Saxe. Plytelės pagamintos Pietų Ispanijoje, Sevilijoje, 17 amžiuje.

11f

Jaukus vaikų kambarys su europietišku antikvariniu krėslu, stilizuotomis lovomis ir lovų užtiesalais dekoruotais indiškais raštais.